Dni Otwarte Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach

23 maja - 24 maja

Tegoroczne Dni Otwarte organizowane przez Śląski Uniwersytet Medyczny to zestaw różnego rodzaju wydarzeń skierowanych do maturzystów. Podczas wielodniowej imprezy będą mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną, warunkami studiowania, zasadami rekrutacji, jak również wziąć udział w prezentacjach, wykładach, quizach, a nawet pokazach kuchni molekularnej.

Dni otwarte na uczelni to okazja do bliskiego poznania  wydziału.

Jakie atrakcje zaplanowali organizatorzy? W ramach wydarzenia przewidziane są między innymi: pokazy pierwszej pomocy, warsztaty z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia, zwiedzanie sal ćwiczeniowych do nauki anatomii, pokazy specjalistycznego sprzętu, warsztaty z zakresu badania echokardiograficznego, prezentacja na temat racjonalnego odżywiania, czy warsztaty z zakresu prawidłowego pomiaru masy ciała.

Początek:
Koniec: